sobota, 26 grudnia 2009

Reklamy

Cześć : )))
Założyłam tego bloga aby pomóc i wam i sobie ;)
Będzie można wykupić tu reklamy.

Cennik :


1 dzień :
▪ cały post poświęcony reklamie - 3 sd + 1 prowizji
▪ reklama w bocznym panelu - 1 sd + 1 prowizji 
▪ wstrącenie reklamy do postu - 2 sd + 1 prowizji
tydzień :
▪ cały post poświęcony reklamie - 9 sd + 1 prowizji

▪ reklama w bocznym panelu - 5 sd + 1 prowizji

▪ wtrącenie reklamy do postu - 7 sd + 1 prowizji
reklama na stałe :
▪ co 2 dni cały post poświęcony reklamie - jednorazowe doładowanie ss za 10,98 
▪ reklama w bocznym panelu na stałe - 60 sd + 1 prowizji
▪ wstrącenie reklamy do kazdego postu (oprócz postów całym poświęconym 1 reklamie) - 75 sd + 1 prowizji 

Jakie chcecie reklamy , gdzie , na ile , i czego (dokładny link) piszcie na moje konto na stardoll . 
Kej.